Колектор використовується в системах опалення, в яких необхідно розділити потоки теплоносія на декілька споживачів. Міжосьва відстань підключення дорівнює 125 мм. В комплект входять кріплення до стіни. Особливістю данної колекторної балки є можливість монтажу патрубками як вверх так і вниз.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAKP7531 |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Вага нетто, кг | 22,3 |
| Габаритні розміри виробу (ВхШхГ), мм | 355х866х114 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість споживачів | 3 + 1 (1" 1/4) |
| Матеріал | Сталь |
| Об‘єм води, л | 8,5 |
| Потужність, кВт | 75 |
| Продуктивність, м³/год | 5,89 |
| Підключення до мережі | 1" 1/4 |
| Підключення споживача | 1" |
| Тип виробу | Колекторна балка |
Информация для заказа
- Цена: 10 837 ₴


