Відцентровий насос Womar 4SDM2/12 застосовуються для підняття води зі свердловин. Їх використовують в тих випадках, коли необхідно підняття води з великої глибини для заповнення резервуарів, з метою поливу або для систем водопостачання. Відцентрові насоси створюють більш високий тиск, ніж шнекові і вихрові і мають високий напір води.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Womar |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | WOMAR4SDM21209 |
| Бренд | Womar |
| Вага брутто, кг | 14,9 |
| Вага нетто, кг | 14,5 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 100х140х945 |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Гарантія на електродвигун | 12 міс. |
| Довжина кабелю, м | 15 |
| Допустима температура рідини, °C | 40 |
| Діаметр насоса | 4" |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна витрата, л/хв | 65 |
| Максимальний напір, м | 81 |
| Механізм насоса | Відцентровий |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Підвищення тиску | Немає |
| Размер вихідного під‘єднання | 1" 1/2 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Розмір вхідного під‘єднання | 1" 1/2 |
| Споживана потужність, Вт | 900 |
| Тип виробу | Заглибний відцентровий насос |
| Тип підключення | Різьба |
| Якість води | Чиста |
Информация для заказа
- Цена: 4 243 ₴

