Теплоакумулятор Thermo Alliance TAI-10 1000 призначений для накопичення, збереження та передачі тепла, що надходить з різноманітних джерел непостійної дії (твердопаливних котлоагрегатів, колекторів сонячної енергії, електричних котлів, теплових насосів тощо). Буферні баки необхідні для безпечної, економної роботи систем опалення. Усередині акумулювального резервуара встановлений теплообмінник з нержавіючої сталі, його головне завдання — підігрів води для ГВП.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAI01100060 |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Вага брутто, кг | 126 |
| Вага нетто, кг | 120 |
| Габаритні розміри виробу (ВхШхГ), мм | 1994х1010х1010 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 2125х1060х1060 |
| Гарантія | 60 міс. |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/2 |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектація | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Макс. тиск теплообмінника (верх.), бар | 10 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Матеріал теплоізоляції | тип Neodul |
| Об‘єм теплообмінника (верх.), л | 4,25 |
| Об‘єм, л | 856 |
| Площа теплообмінника (верх.), м² | 1,4 |
| Порт під ТЕН | 1" 1/2 |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознесення підключення | 180° |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 128 |
| Тип виробу | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днища, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 1,5–2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 37 091 ₴



