Теплоакумулятор Thermo Alliance TAI-10 750 виконує функцію накопичення, збереження, передачі теплоносія, отриманого від різних джерел, що працюють в одній системі. Наприклад, від твердопаливного котла та колектора сонячної енергії. Усередині буферного бака встановлений змійовик-теплообмінник, зроблений з нержавіючої сталі. Основне його завдання — забезпечення подачі гарячої води для господарських потреб. Гарантійний термін експлуатації виробу тривалий.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAI0175060 |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Вага брутто, кг | 108 |
| Вага нетто, кг | 103 |
| Габаритні розміри виробу (ВхШхГ), мм | 2070х920х920 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 2155х960х960 |
| Гарантія | 60 міс. |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/4 |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектація | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Матеріал теплоізоляції | тип Neodul |
| Об‘єм теплообмінника (нижн.), л | 4,25 |
| Об‘єм, л | 734 |
| Площа теплообмінника (нижн.), м² | 1,4 |
| Порт під ТЕН | 1" 1/2 |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознесення підключення | 180° |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 105 |
| Тип виробу | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днища, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 1,5–2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 32 786 ₴



