Насос заглибний відцентровий Taifu SOLAR для сонячних панелей 4CW0.75-4/96 AC/DC 4х0,28 кВт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Taifu |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 4CW075496ACDCTAIFU |
| Бренд | Taifu SOLAR |
| Вага нетто, кг | 26 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Гарантія на електродвигун | 36 міс. |
| Допустима температура рідини, °C | 40 |
| Діаметр насоса | 4" |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальна витрата, л/хв | 66 |
| Максимальний напір, м | 96 |
| Механізм насоса | Відцентровий |
| Напруга мережі, В | DC:90~360 В; AC:90~240 В/50Гц, 60Гц |
| Обмотка статора | Мідь |
| Підвищення тиску | Немає |
| Размер вихідного під‘єднання | 1" 1/4 |
| Робоче колесо | Нержавіюча сталь |
| Розмір вхідного під‘єднання | 1" 1/4 |
| Споживана потужність, Вт | 750 |
| Тип виробу | Заглибний відцентровий насос |
| Тип підключення | Різьба |
| Якість води | Чиста |
Информация для заказа
- Цена: 47 459 ₴


