Насос заглибний шнековий Taifu SOLAR для сонячних панелей 4TSS2.5-140-110/1000 DC 16х0,1 кВт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Taifu |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 4TSS251401101000DCTAIFU |
| Бренд | Taifu SOLAR |
| Вага нетто, кг | 18,5 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Гарантія на електродвигун | 36 міс. |
| Допустима температура рідини, °C | 40 |
| Діаметр насоса | 4" |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальна витрата, л/хв | 41 |
| Максимальний напір, м | 125 |
| Механізм насоса | Шнековий |
| Обмотка статора | Мідь |
| Підвищення тиску | Немає |
| Размер вихідного під‘єднання | 1" |
| Робоче колесо | Немає |
| Розмір вхідного під‘єднання | 1" |
| Споживана потужність, Вт | 1100 |
| Тип виробу | Заглибний шнековий насос |
| Тип підключення | Різьба |
| Якість води | З домішками піску і глини |
Информация для заказа
- Цена: 29 437 ₴


