Насос заглибний вихровий Taifu 4SKM-100 0,75 кВт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Taifu |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAIFU4SKM100BP |
| Бренд | Taifu |
| Вага нетто, кг | 13,8 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 540х310х150 |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Гарантія на електродвигун | 36 міс. |
| Довжина кабелю, м | 12 |
| Допустима температура рідини, °C | 40 |
| Діаметр насоса | 4" |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 30 |
| Максимальна витрата, л/хв | 45 |
| Максимальний напір, м | 58 |
| Механізм насоса | Вихревой |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Підвищення тиску | Немає |
| Размер вихідного під‘єднання | 1" |
| Робоче колесо | Латунь |
| Розмір вхідного під‘єднання | 1" |
| Споживана потужність, Вт | 750 |
| Тип виробу | Глибинний вихровий насос |
| Тип підключення | Різьба |
| Якість води | Чиста |
Информация для заказа
- Цена: 5 603 ₴

