Котел твердопаливний пелетний Thermo Alliance Vulcan AUTO VASF 35 з автоподачею палива працює дуже ефективно (ККД 90 %). Подачу пелет або вугілля дрібної фракції в камеру згоряння забезпечують пальник ретортного типу, бункер. У комплект постачання входять контролер і вентилятор M + M, які необхідні для контролю роботи котельного агрегату в автоматичному режимі, набір для чищення, система пожежогасіння шнекового каналу. При відключенні електрики можна вручну завантажувати дрова або брикети.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматика | В комплекті |
| Артикул | 24248VASF35 |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Вага котла без води, кг | 510 |
| Варильна поверхня | Немає |
| Виведення димоходу | Горизонтальний |
| Вид палива | Пелет, дрова, брикети, вугілля |
| Випробувальний тиск, бар | 3 |
| Габаритні розміри котла (ВхШхГ), мм | 1270х1200х1075 |
| Габаритні розміри топки (ВхШхГ), мм | 295х440х420 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Димохідна коробка | Немає |
| Діаметр підключення димоходу, мм | 190 |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/2 |
| Електроживлення, В/Гц | 220/51 |
| Зливний патрубок | 3/4" в |
| ККД, % | 90 |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість ходів теплообмінника | 3 полиці, 4 хода |
| Кількість чавунних колосників | 2 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2 |
| Матеріал теплоізоляції | Мінеральна вата |
| Механізм скидання золи | Немає |
| Модель | VASF35 |
| Необхідна тяга в димоході | 10-20 |
| Об‘єм бункера, дм³ | 600 |
| Об‘єм води в котлі, л | 150 |
| Об‘єм топки, дм³ | 55 |
| Опалювальна площа до, м² | 350 |
| Порт під вентилятор | 72х123 |
| Порт під групу безпеки | 1" |
| Порт під регулятор тяги | 3/4" в |
| Потужність, кВт | 35 |
| Розмір завантажувального вікна (ВхШ), мм | 371х437,6 |
| Розмір колосника, мм | 200х400 |
| Серія | Vulcan Avto |
| Сторона відкриття дверей | Універсальна |
| Температура води в котлі (мін./макс.), °C | 57/96 |
| Тип виробу | Пелетний твердопаливний котел |
| Тип колосникових грат | Чавунні |
| Тип пелетного пальника | Ретортна |
| Товщина стали теплообмінника, мм | 6 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 30 |
Информация для заказа
- Цена: 259 226 ₴


