Колектор SD Plus 1" на 4 виходи SD233W4
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SD plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SD231W3 |
| Бренд | SD Plus |
| Вага нетто, кг | 0,894 |
| Вид підключення | Різьба |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Крок виходів, мм | 37,5 |
| Кількість контурів | 4 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °С | 110 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 10 |
| Матеріал | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 1/2" |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня/Зовнішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серія | SD233W |
| Тип виробу | Колектор розподільний |
| Тип затвора | Куля |
Информация для заказа
- Цена: 368 ₴

