Колектор SD Plus 1" на 3 виходи SD232W3
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SD plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SD232W4 |
| Бренд | SD Plus |
| Вага нетто, кг | 0,626 |
| Вид підключення | Різьба |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Крок виходів, мм | 37,5 |
| Кількість контурів | 3 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °С | 100 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 10 |
| Матеріал | Латунь |
| Розмір підключення до системи | 3/4" |
| Розмір підключення контуру | 1/2" |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня/Зовнішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серія | SD232W |
| Тип виробу | Колектор розподільний |
| Тип затвора | Букса |
Информация для заказа
- Цена: 405 ₴

