Поплавковий вимикач, надійний чавунний корпус, вал двигуна з нержавіючої сталі та обмотка статора з міді — всі ці рішення втілені в конструкції насоса дренажного Taifu QDX 0,55 кВт. Виріб можна використати для відкачування рідини з затоплених підвалів, цокольних приміщень, льохів, забору води з озер та інших відкритих водойм, в складі систем для поливу або зрошення з низьким тиском. Максимальний напір, який може забезпечити цей занурювальний дренажний насос становить 16 метрів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Taifu |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAIFUQDX614055A |
| Бренд | Taifu |
| Вага нетто, кг | 13,6 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 430×240×203 |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Гарантія на електродвигун | 36 міс. |
| Допустима температура рідини, °C | 40 |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Корпус насоса | Чавун |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальна витрата, л/хв | 300 |
| Максимальний напір, м | 16 |
| Механізм насоса | Дренажний |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Підвищення тиску | Немає |
| Размер вихідного під‘єднання | 1" 1/2 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Розмір вхідного під‘єднання | 1" 1/2 |
| Ріжучий механізм | Немає |
| Споживана потужність, Вт | 550 |
| Тип виробу | Дренажний насос |
| Тип підключення | Різьба |
| Якість води | Чиста |
Информация для заказа
- Цена: 4 238 ₴


