При необхідності організувати відведення господарсько-побутових стоків, дощових стічних вод з гаражів, підвалів, осушити після затоплення земельні наділи варто звернути увагу на насос фекальний Taifu TPS 401A 0,4 кВт. Розмір домішок — максимум 35 міліметрів в діаметрі. Насос рекомендовано занурювати під водну поверхню на глибину до 5 метрів. Устаткування забезпечено поплавком-вимикачем і чавунним вихідним патрубком діаметром два дюйми.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Taifu |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAIFUTPS401A |
| Бренд | Taifu |
| Вага нетто, кг | 20,5 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 417×250×280 |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Гарантія на електродвигун | 36 міс. |
| Допустима температура рідини, °C | 40 |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Корпус насоса | Чавун |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальна витрата, л/хв | 267 |
| Максимальний напір, м | 7,5 |
| Механізм насоса | Фекальний |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Підвищення тиску | Немає |
| Размер вихідного під‘єднання | 2" |
| Робоче колесо | Чавун |
| Розмір вхідного під‘єднання | 2" |
| Ріжучий механізм | Немає |
| Споживана потужність, Вт | 400 |
| Тип виробу | Фекальний насос |
| Тип підключення | Різьба |
| Якість води | Забруднена |
Информация для заказа
- Цена: 4 733 ₴


