Багатоступінчастий глибинний відцентровий Taifu 4STM10-12 2,2 кВт призначений для підйому чистої води зі свердловин для потреб автономного водозабезпечення, поливу городів, газонів, садових ділянок, наповнення басейнів і резервуарів. Корпус зроблений з неіржавної сталі, його діаметр — 4 дюйми. Механізм, що рухає рідину — 12 робочих коліс. Продуктивність (пропускна здатність) до 10 м. куб на годину, максимальний напір — 110 метрів. Напірний патрубок — 2", вихідний фланець зроблений з латунного сп
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Taifu |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAIFU4STM1012 |
| Бренд | Taifu |
| Вага нетто, кг | 24,7 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 1415х150х185 |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Гарантія на електродвигун | 36 міс. |
| Допустима температура рідини, °C | 40 |
| Діаметр насоса | 4" |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 60 |
| Максимальна витрата, л/хв | 166 |
| Максимальний напір, м | 110 |
| Механізм насоса | Відцентровий |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Підвищення тиску | Немає |
| Размер вихідного під‘єднання | 2" |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Розмір вхідного під‘єднання | 2" |
| Споживана потужність, Вт | 1800 |
| Тип виробу | Заглибний відцентровий насос |
| Тип підключення | Різьба |
| Якість води | Чиста |
Информация для заказа
- Цена: 6 642 ₴


