Подачу води зі свердловини на дачі, в міському приватному будинку виконає насос глибинний відцентровий Taifu 4STM6-8 0,75 кВт. Вісім коліс механізму, що рухає рідину, створюють максимальний напір 75 метрів. Корпус характерного сріблястого кольору виготовлений з неіржавної сталі, вихідний фланець — мідний сплав (латунь). Експлуатаційні умови вказують, що слід перекачувати тільки чисту воду з мінералізацією до 1500 г/м. куб, з вмістом домішок не більше ніж 0,25% і температурою до 40°C.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Taifu |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAIFU4STM68 |
| Бренд | Taifu |
| Вага нетто, кг | 14,4 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 1060х150х210 |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Гарантія на електродвигун | 36 міс. |
| Допустима температура рідини, °C | 40 |
| Діаметр насоса | 4" |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 60 |
| Максимальна витрата, л/хв | 100 |
| Максимальний напір, м | 70 |
| Механізм насоса | Відцентровий |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Підвищення тиску | Немає |
| Размер вихідного під‘єднання | 1" 1/2 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Розмір вхідного під‘єднання | 1" 1/2 |
| Споживана потужність, Вт | 750 |
| Тип виробу | Заглибний відцентровий насос |
| Тип підключення | Різьба |
| Якість води | Чиста |
Информация для заказа
- Цена: 5 233 ₴


