Область застосування такого обладнання — подача чистої води зі свердловин для господарсько-побутових потреб в приватні будинки з автономною системою водопостачання, для поливу присадибних ділянок, городів, наповнення басейнів, баків. Насос глибинний відцентровий Taifu 4STM6-6 0,55 кВт дозволяє отримати максимальний напір рідини 55 метрів. Корпус і вал двигуна зроблені з неіржавної сталі AISI 304. При дотриманні умов експлуатації пристрій буде служити довго і надійно.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Taifu |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAIFU4STM66 |
| Бренд | Taifu |
| Вага нетто, кг | 13 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 1000х200х150 |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Гарантія на електродвигун | 36 міс. |
| Допустима температура рідини, °C | 40 |
| Діаметр насоса | 4" |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 60 |
| Максимальна витрата, л/хв | 100 |
| Максимальний напір, м | 50 |
| Механізм насоса | Відцентровий |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Підвищення тиску | Немає |
| Размер вихідного під‘єднання | 1" 1/2 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Розмір вхідного під‘єднання | 1" 1/2 |
| Споживана потужність, Вт | 550 |
| Тип виробу | Заглибний відцентровий насос |
| Тип підключення | Різьба |
| Якість води | Чиста |
Информация для заказа
- Цена: 4 243 ₴


