Для підняття води зі свердловин застосовують спеціальне обладнання, таке, наприклад, як насос глибинний відцентровий Taifu 3STM3-20 0,55 кВт з корпусом з неіржавної сталі. Такий виріб допоможе облаштувати водопостачання приватного домоволодіння, забезпечить полив садової ділянки, газону або городу, наповнення басейнів і резервуарів іншого роду. Вихідний фланець зроблений з латуні, діаметр напірного патрубка 1 дюйм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Taifu |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAIFU3STM320 |
| Бренд | Taifu |
| Вага нетто, кг | 12,9 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 1360х150х200 |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Гарантія на електродвигун | 36 міс. |
| Довжина кабелю, м | 1,5 |
| Допустима температура рідини, °C | 40 |
| Діаметр насоса | 3" |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон, гарантійний талон |
| Корпус насоса | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Макс. занурення від дзеркала води, м | 60 |
| Максимальна витрата, л/хв | 45 |
| Максимальний напір, м | 85 |
| Механізм насоса | Відцентровий |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Підвищення тиску | Немає |
| Размер вихідного під‘єднання | 1" |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Розмір вхідного під‘єднання | 1" |
| Споживана потужність, Вт | 550 |
| Тип виробу | Заглибний відцентровий насос |
| Тип підключення | Різьба |
| Якість води | Чиста |
Информация для заказа
- Цена: 4 781 ₴


