Яке обладнання вибрати для перекачування чистої води в системах побутового водопостачання, зрошення городньої ділянки, квіткового газону, саду? Один з варіантів — насос поверхневий відцентровий Taifu TGA1A 0,75 кВт. Виріб зібрано на сучасному заводі під ретельним контролем якості. Для здійснення автоматичної подачі рідини необхідно також використовувати разом з насосом таку автоматику, як датчики тиску, реле керування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Taifu |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAIFUTGA1A |
| Бренд | Taifu |
| Вага нетто, кг | 15 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 365x225x275 |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Гарантія на електродвигун | 36 міс. |
| Допустима температура навколишнього середовища, °С | 40 |
| Допустима температура рідини, °C | 40 |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Макс. глибина всмоктування, м | 8 |
| Максимальна витрата, л/хв | 267 |
| Максимальний напір, м | 18 |
| Механізм насоса | Поверхневий відцентровий |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Обмотка статора | Мідь |
| Підвищення тиску | Немає |
| Размер вихідного під‘єднання | 1" 1/2 |
| Робоче колесо | Латунь |
| Розмір вхідного під‘єднання | 1" 1/2 |
| Споживана потужність, Вт | 750 |
| Тип виробу | Поверхневий відцентровий насос |
| Тип підключення | Різьба |
| Якість води | Чиста |
Информация для заказа
- Цена: 3 966 ₴


