Головні сфери застосування подібних станцій водопостачання — побутове забезпечення водою, поливні та зрошувальні системи, підвищення тиску у водопроводі. Насосна станція Taifu AT JET 100А 0,75 кВт складається з самовсмоктувального насоса, акумуляторного бака об‘ємом 24 літри та автоматики управління (реле тиску). Роботу пристрою забезпечує закритий двигун асинхронного типу, який живиться від мережі 220 В. Для підключення обладнання до трубопроводів передбачені патрубки діаметром 1 дюйм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Taifu |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAIFUATJET100A |
| Бренд | Taifu |
| Вага нетто, кг | 17,4 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 495×325×585 |
| Гарантія на гідравлічну частину | 12 міс. |
| Гарантія на електродвигун | 36 міс. |
| Допустима температура навколишнього середовища, °С | 40 |
| Допустима температура рідини, °C | 40 |
| Комплектація | Насос, кабель з євровилкою, інструкція, гарантійний талон |
| Корпус насоса | Чавун |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Макс. глибина всмоктування, м | 9 |
| Максимальна витрата, л/хв | 55 |
| Максимальний напір, м | 43 |
| Механізм насоса | Самовсмоктувальний |
| Напруга мережі, В | 220/230 |
| Наявність реле тиску | Є |
| Обмотка статора | Мідь |
| Об‘єм гідробака, л | 24 |
| Підвищення тиску | Є |
| Размер вихідного під‘єднання | 1" |
| Робоче колесо | Латунь |
| Розмір вхідного під‘єднання | 1" |
| Споживана потужність, Вт | 750 |
| Тип виробу | Насосна станція |
| Якість води | Чиста |
Информация для заказа
- Цена: 5 494 ₴


